O PENZIONU

Nachází se v malé vesničce Mezilesí

O NÁS

Jsme penzion, který ocení hlavně party přátel či velké rodiny. Nabídneme Vám 11 ložnic – 5 apartmánů s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. Výčep, kde si můžete vařit pro celou skupinu a točit pivo (viz nabídka Budvaru, popř. se můžeme domluvit na vlastním), pak klubovnu, sál – hlavně pro děti s pin-pongem, stolním fotbálkem. Dále dvůr, kde je bazén, lehátka, v zastřešené části je sezení pro 30 lidí a krb, gril + úschovna kol. Ještě zahradu se sezením, pískovištěm, houpačkou a klouzačkou. Nabízíme polopenzi či jen snídaně.
Pokud k nám přijedete, užijete si u nás určitě krásný pobyt.

Vybavení

25 lůžek a 5 přistýlek = 30 postelí

APARTMÁN č. 1 – bezbariérový, 2 místnosti, 4 lůžka.
APARTMÁN č. 2 – 2 místnosti, 5 lůžek.
APARTMÁN č. 3 – 2 místnosti, 5 lůžek.
APARTMÁN č. 4 – 2 místnosti, 4 lůžka. Možno 1x přistýlka.
APARTMÁN č. 5 – 2 místnosti, 5 lůžek. Možno 2x přistýlka.
Ložnice u sálu – 2 lůžka. Možno 2x přistýlka.

V celém našem areálu máte k dispozici bezdrátové připojení k internetu bez hesla.
Před penzionem se nachází soukromé parkoviště pro cca 10 aut.

Služby

Můžete se u nás ubytovat i s domácím mazlíčkem. Apartmány jsou vybaveny: v kuchyňce vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dalším vybavením pro přípravu snídaní a jednoduchých večeří, dále televize, lednička, stůl s židlemi. Součástí ubytování jsou povlečené postele včetně lůžkovin a osušek. Kromě výše uvedeného Vám na vyžádání mile rádi zapůjčíme nebo prodáme (zubní pastu, kartáček a jiné 😉).

Stravování
Stravování hostů probíhá v naší společenské místnosti, na požádání lze zařídit polopenzi či plnou penzi.

Aktivity

Penzion je situován v malé, malebné vesničce. Možné jsou vycházky s dětmi a to i s těmi nejmenšími. Doporučujeme Vám navštívit některé památky (Buškův Hamr, Žumberk, Svatá Trojice, atd.). Již dvanáctým rokem děláme vše pro to, abyste se u nás cítili úžasně. Naší prioritou jste Vy, naši hosté. Alena Tripesová a personál.