Jsme penzion kde najdete klid, odpočinek v prostředí moderního penzionu se zastřešeným dvorem, kde si můžete grilovat, koupat v bazénu a potom se nechat prohřát od sluníčka na lehátkách. Také si zde můžete uskladnit svá kola. V hospůdce je možné vařit pro celou skupinu a také točit pivo. V  prostorném sálu pro 120 osob, lze uspořádat svatbu, zacvičit si na parketu třeba jógu a nebo si zahrát pin-pong či stolní fotbal. Průchodem ze dvora se dostanete na zahradu, kde najdete klid pro sebe i Vaše děti, jsou zde houpačky, pískoviště, skluzavky a velké posezení.

 

 

Vybavení

APARTMÁN č. 1 – bezbariérový, 2 místnosti, 4 lůžka.
APARTMÁN č. 2 – 2 místnosti, 5 lůžek.
APARTMÁN č. 3 – 2 místnosti, 5 lůžek.
APARTMÁN č. 4 – 2 místnosti, 4 lůžka. Možno 1x přistýlka.
APARTMÁN č. 5 – 2 místnosti, 5 lůžek. Možno 2x přistýlka.
LOŽNICE u sálu – 4 přistýlky

 

V celém našem areálu máte k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Pro sportovní vyžití vašich dětí je ideální dětské hřiště a stolní pingpong nebo stolní fotbálek. Před penzionem se nachází soukromé parkoviště.

 

Služby

Kromě výše uvedeného Vám rádi zapůjčíme vše co pro děti potřebujete. Dětský komplet obsahuje dětskou přistýlku včetně přikrývek, dětskou židličku.
Mikrovlnou troubu a rychlovarnou konvici najdete na pokoji a další věci Vám na vyžádání mile rádi zapůjčíme. Můžete se u nás ubytovat i s domácím mazlíčkem.Stravování
Stravování hostů probíhá v naší společenské místnosti, na požádání lze zařídit polopenzi či plnoupenzi.

 

Aktivity

Penzion je situován v malé, malebné vesničce. Možné jsou vycházky s dětmi a to i s těma nejmenšíma. Doporučujeme Vám navštívit některé památky (Bůškův Hamr, Kleť, Svatá Trojice, atd.).
Již devátým rokem děláme vše pro to, aby jste se u nás cítili co nejlépe. Naší prioritou jste Vy, naši hosté. Alena Tripesová a personál.